Павільйони

Павільйони

Садовий павільйон, встановлений посеред великої галявини, - це практично, зручно і красиво. Він дарує захист від сонця, вкриває від цікавих очей, рятує від комах. Шатер для дачі забезпечує затишок, дозволяючи залишатися на свіжому повітрі і, одночасно, не на виду.


Вірне рішення - купити намет для дачі.

Любите влаштовувати вилазки з друзями на природу і шашлики? І як же засмучує, якщо посеред веселощів починається дощ, або вітер не дозволяє насолодитися спілкуванням. Виручить намет садовий, купити його можна у нас. Ця легка мобільна конструкція легко встановлюється де завгодно, і ні дощ, ні буря, ні спека не завадять вам відпочивати.


На дачі намет садовий можна встановити стаціонарно. Всередину поставте комплект садових меблів, шезлонг, гойдалку і, в залежності від обраних меблів, там можна буде харчуватися, спати або перечекати спеку. Сітчасті стіни конструкції вільно пропускають повітря і зупиняють літаючих комах - дзижчання і укуси не потурбують ваше дозвілля.


eGarden може запропонувати вам відкритий і закритий садовий павільйон. Купити виріб можна за демократичною ціною. А якщо пощастить, ще й потрапити на хорошу акцію і, на зекономлені гроші, придбати ще й лавку, лежак або стільці для дачі.

У даній категорії нема товарів.